POM – POMS

Vakar darėme taip vadinamus pom – poms iš tissue popieriaus (specialus minkštas vyniojimo popierius, panašus į mums labiau įprastą krepinį popierių). Viena gera draugė amerikonė apsiėmė mane išmokyti šito meno.  Nieko naujo čia gal ir nepapasakosiu, nes šitos dekoracijos jau pamėgtos ir Lietuvoje, bet pasidalinsiu savo asmenine pažintimi su tais žaviais burbulais. Ogi, darbas su jais tikras smagumėlis.  Dabar galėsiu išnaudoti šitą mielą triuką puošdama savo šventes. Atrodo tikrai gražiai ir žymiai įdomiau, negu jau kiek pabodę balionai. Reikia su jais šiek tiek pasikuisti, bet rezultatas tikrai džiugina, tik reikia praktikos, kad teisingai ištaikyti proporcijas ir pūstumą. Proceso nefotografavome, bet radau internete vaizdingą medžiagą, tai remiantis ja, pateikiu savo pom-poms gaminimo instrukciją.

Paveikslėlis

Šaltinis: The busy budgeting mama 

1. Sudėti į krūvelę vienodų išmatavimų tissue popieriaus lapus, kad susidarytų 6-10 sluoksniai. Sulankstyti lapus vėduoklės principu.

2. Sutvirtinti viduriuką (patogiausia naudoti floristinę vielutę). Perkišti juostelę (raištelį), už kurios kabinsime mūsų burbulą.

3. Žirklėmis pakirpti galiukus – suapvaliname arba padarome kampuotus.

4. Toliau pradėdame smagiausią dalį – lapukų išpurenimą. Kiekvieną lapuką reikia atskirti iš bendros krūvos link centro formuojant rutulį. Popierius lengvai plyšta, todėl reikia dirbti atsargiai, tačiau nebūtina siekti tobulumo, nes mažų defektų tikrai nesimatys.

Amerikoje tissue popieriaus yra kiekviename supermarkete, daugybė įvairių spalvų ir raštų, tad pom-poms gali mirgėti visomis vaivorykštės spalvomis, taip pat galima parinkti popierių pagal vakarėlio temą arba tiesiog pagal nuotaiką.

Paveikslėlis

Jeigu žinote kokią nors slaptą vietą, kur Lietuvoje būtų galima nebrangiai nupirkti tissue popieriaus, maloniai lauksiu komentarų.

Pabaigai įkelsiu mūsų pirmą “pom-poms blyną“ jūsų teismui.

done1

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s