Gimtadienis “Cirkas“

Praeitų metų mano dukrytės 4-tojo gimtadienio tema buvo “Cirkas“. Tais metais mes kaip tik pirmą kartą apsilankėme cirke ir dukrytei jis labai patiko, tada ir gimė mintis suruošti jai netikėtą spalvingą ryškų gimtadienį su cirko elementais.

gimtadienis

029

0711.Personažo paieškos. Pasiruošimas prasidėjo nuo personažo paieškų. Buvo įvairių minčių, norėjau surengti mažylei mini cirko pasirodymą. Labai patiko Ąžuolyno meškučių cirko ir projekto Cirko sala teikiamos paslaugos, tačiau jie yra Kaune, o mes Vilniuje, todėl švęsti gimtadienį pas juos nebuvo galimybių, o kviestis pas mus gerokai viršijo gimtadienio biudžeto limitus. Vilniuje panašių pasiūlymų aš, deja, neradau, tad teko rinktis paprasčiausią variantą ir ieškotis klouno. Kaip tik tuo metu tinklapyje Grupinis.lt pasirodė Šypsomės.lt nuolaidų kuponas pasirinkto personažo programai. Tai išsprendė paieškų problemą ir mes susitarėm dėl klouno atvykimo. Turėčiau pasakyti, kad klounas atrodė visiškai ne taip, kaip jis yra reprezentuojamas tinklapyje ir jo programa buvo nuobodoka, bet vaikams, manau, patiko ir tai svarbiausia. Beje, maždaug po savaitės dalyvavome “Švenčių miesto“ gimtadienyje ir ten susipažinome su klounu Tukiu, pagalvojau, štai klounas, kurį tikrai rekomenduočiau savo draugams, gaila, kad ankščiau jo nesutikome, tuomet sprendimas, kurį klouną pasikviesti į svečius, būtų akivaizdus.

2. Cukraus vatos mašina. Mintis prigaminti vaikams cukraus vatos mane tiesiog apsėdo, man tai atrodė taip “cirkiška“ ir taip originalu. Kadangi Lietuvoje tokios mašinos  nenusipirksi, užsakinėjau ją Amerikoje. Ši mašina gamina cukraus vatą ne tik iš cukraus, bet ir iš ledinukų, todėl ji gali būti įvairiausių skonių. Tai turėjo tapti gimtadienio hitu, bet… Deja, atsirado vienas keblumas, mašina yra pritaikyta Amerikos įtampai ir, įjungta į mūsų rozetę, tiesiog perdegtų, todėl ji  teliko tik stalo papuošimu. Dabar jau problemą išsprendėme, iš Amerikos atsivežėm įtampos adapterį, todėl, jeigu kam nors reikia, galiu šią smagią mašiną išnuomoti.

3. Balionų arka. Aš visada stengiuosi, kad šventinė nuotaika aplankytų mano vaiką iš pat labo ryto, kad gimtadienio šventė prasidėtų vos mano dukrytė pramerkia akis. Per pirmąjį gimtadienį aš įgriuvau su helinių balionų puokšte į jos kambarį, kai ji atsikelė; per antrąjį mes nuomavomes žaislus, todėl dukrytė atsikelusi iš karto pateko į namuose įrengtą žaidimų kambarį; per trečiąjį gimtadienį su vyru pripūtėm balionų kalną ir išmėtėm po visus namus, todėl savo gimtadienio išvakarėse mano dukrytė pareiškė, kad ji žino, kad rytoj atsikels ir bus daug balionų visur, nes visada taip būna. Bet ji nesitikėjo išvysti tai, ką mes su sese padarėme, o mes nesitikėjome, kad tai mums užims tiek laiko… Taip jau atsitiko, kad aš nupirkau labai didelius balionus, tad juos pripūsti ir surišti į arką tapo tikru iššūkiu. Kai dukrytė atsikėlė, mes buvome ką tik, prieš minutę, pabaigusios arkos tvirtinimą. Ji buvo be žado tiesiogine to žodžio prasme, atsistojo savo kambario tarpduryje ir sustingo. Ką gi, ta reakcija buvo verta bemiegės nakties, o šventės metu balionų arka buvo puiki vieta gražioms spalvingoms nuotraukoms.

4. Dekoracijos. Mano sesuo padarė raides iš kietojo putoplasto ir mes jas apklijavome spalvotu taškuotu popieriumi. Užrašas “Ievutės cirkas“ kabėjo virš saldaus stalo. Užkandžių stalas buvo užklotas dryžuotu raudonai baltu audiniu. Buteliukai su vandeniu buvo papuošti etikėtėmis su įvairiais cirko gyvūnėliais. Kiekvienam vaikui buvo suruoštas lauknešėlis popcorno dežutėse. Ir, aišku, ryškus spalvotas tortas, kuris irgi puikiai atspindėjo šventės tematiką.

5. Žaidimai. Buvau paruošusi kelis žaidimus, bet jų taip ir neprireikė, nes klouno programa užėmė visą laiką. Iš Anglijos parsisiunčiau klouno kepurę ir varlytę, švilpančias dideles spalvotas lupytes, nusipirkau klouno nosis, tad galėjome surengti smagią teminę fotosesiją.

Dar vienas nuostabus mano brangios dukrytės gimtadienis. Man be galo smagu kiekvienais metais ruoštis jos šventei. Žinau, kad vaikui ta diena yra ypač svarbi, todėl negailiu pastangų, kad ji būtų iš ties ypatinga. Jau turiu planą šiems metams :]

 

Reklama

Įrašo “Gimtadienis “Cirkas“” komentarai: 3

  1. sveiki, gal dar tebeturite tą didelę klouono varlytę bei lūpytes? kokius žaidimus buvote pati sugalvojusi? ačiū

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s