Gimtadienis “Alisa stebuklų šalyje“ (puiki idėja 30-mečiui ir ne tik).

Kai ieškau idėjų vakarėliams, mano akis dažnai užkliūna už dekoracijų tema “Alisa stebuklų šalyje“ (Alice in Wonderland). Mano akimis, vakarėliai ta tema gaunasi labai ypatingi ir paslaptingi. Dažniausiai tai yra didesnių mergaičių gimtadieniai  su gražiais personažais, linksmais užrašais, įdomiom netradicinėm formom ir spalvingais desertais.

Tačiau šį kartą mano aptikto gimtadienio kaltininkė yra ne maža mergaitė, o suaugusi moteris, kuri šventė savo 30-metį. Iš visų matytų, šis vakarėlis, mano manymu, labiausiai atspindi stebuklų šalies dvasią, yra išpildytas ir be galo gražus. Jis mane taip sužavėjo, kad negalėjau nepasidalinti savo įspūdžiais. Pastebėjau, kad dažnam suaugusiam gimtadieniai nebetenka savo prasmės. Vakarėliai pasidaro nuobodūs, žmonės susirenka tik pavalgyti ir išgerti, visi susiėjimai supanašėja.  Dažnai gimtadieniai iš viso nustojami švęsti. Su nolstalgija prisimename senus gerus laikus, kaip jaunystėje smagiai “baliavodavom“ su dainom, šokiais, karnavalais. Kiekvienas vakarėlis buvo naujas nuotykis, o dabar tesugebam saikingai pajuokauti, aptarti kokią nors “opią temą“ ir, pasiskirsčius grupelėmis, pasiklausti kaip kam sekasi. Dažnai suaugusiųjų vakarėliuose nebelieka smagumo – bendros veiklos, žaidimų, atsipalaidavimo, dvasios. Mes pamirštame, kad, būdami 30-ties, vis dar esame jauni, smagūs ir pašėlę, tik kažkodėl tą smagumą gniaužiame savyje.  Todėl, kai internete radau štai tokį 30-metės gimtadienį, jis mane pakerėjo.

Alice in wonderland

Idėjos ir dekoracijos  kio kreations

Net neabejoju, kad šis gimtadienis paliko neišdildoma įspūdį visiems jo dalyviams.

Per savo 30-metį pasikviečiau draugus į šokių studiją. Jie nebuvo iš anksto informuoti, kad vyks šokių pamoka, todėl buvo smagu stebėti visų reakciją. Organizatorių paprašiau, kad pamoka nebūtų pernelyg rimta, norėjau, kad mes tiesiog smagiai praleistume laiką. Tai buvo puiki gimtadienio pradžia, svečiai išsijudino ir  puikiai nusiteikė sekančiam gimtadienio etapui, kuris buvo jaukioje Užupio vyninėje. Nors vyninėje šokiams buvo mažoka vietos, bet mes vistiek smagiai bandėme atkartoti ką tik išmoktus šokių judėsius. Tai buvo jaukus ir linksmas vakarėlis, kaip tik toks, kokio aš ir norėjau.

Tereikia turėti šiek tiek fantazijos, pasitelkti šiek tiek organizuotumo ir skirti šiek tiek daugiau dėmesio, kad ir Jūsų vakarėlis taptų ypatingas ir įsimintinas. Būkime amžinai jauni ir pašėlę!

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s