Gimtadienio tema “Žvejyba“

Mano dukrytė tikra žuvies mylėtoja ir žvejybos ekspertė. Ji žino iš kur gauti sliekų, kaip juos ant kabliuko užmauti (fuuuui…), kaip meškerę laikyti, kada traukti ir kitus žvejybos ypatumus. Tai jos ir tėčio laikas, nes aš žvejyboje galiu nebent kompaniją palaikyti.

Kai viename Bloge radau gimtadienį žvejybos tema, buvau labai maloniai nustebinta. Piratų ir jūros tematika yra jau tradicinė ir plačiai naudojama, ypač berniukų gimtadieniams, o vat žvejybos tema man pasirodė tokia šviežia ir gaivi. Manau ji puikiai tinka ir berniukams ir mergaitėms, mano dukrytė yra to įrodymas.

Pirmasis ir mano mėgstamiausias šventinės žvejybos variantas – tai Lauren Haddox design suorganizuotas jos dviejų žavių sūnelių gimtadienio vakarėlis.

lauren haddox

Puikūs teminiai vaikų užsiėmimai: kapstymasis žemėje “sliekų“ beieškant, netikra žvejyba tikroje valtyje ir laimikių dailinimas – spalvinimas. Manau tema yra puikiai perteikta ir 100 proc. išpildyta. Labai šauniai išdekoruotas saldusis stalas su tinklais, gelbėjimosi ratu ir vintažiniais užrašais. Taip pat patiko vaikučių nuotraukų stendo apipavidalinimas, puikiai atitinka bendrą šventės stilių.

Amy Atlas suorganizuota žvejybos šventė, nors ir buvo skirta 8-mečiui, manau, puikiai tiktų ir suaugusiems. Jos stilius išlaikytas ir neperkrautas, nėra daug spalvų ir žaismingumo. Ši “žvejyba“ yra rimta ir stilinga.

rimtoji zvejyba

Visiška priešingybė Amy Atlas variantui yra ši spalvota ryški vieno berniuko šventė. Čia žvejybos tema persipina su tema “jūros gelmėse“. Labai daug detalių, puikiai apgalvotas netik saldusis stalas, bet ir užkandžių pateikimas. Man labai patiko medžiaginės žuvytės-maišeliai pritvirtinti prie pagaliuko, tarsi sužvejoti. Įtariu, kad juose slepiasi lauknešėliai svečiams.

spalvingoji zvejyba

Gimtadienį žvejybos tema labai tiktų organizuoti prie kokio nors tvenkinio arba ežeriuko, juk tuomet galima griebti tikrų tikriausią meškerę, užsitraukti guminius batus, pasiimti didžiausią kibirą ir pasileisti į smagų nuotykį.  Manau, tai būtų puiki pramoga netgi, jeigu kibiras taip ir liktų tusčias. Na, o jeigu vis dėlto pavyktų ištraukti kokią vieną kitą mažą žuvytę, tai “geriausio gimtadienio“ titulas garantuotas. O kaip smagu paskui tas žuvytes paleisti ir palinkėti, kad augtų didelės didelės.

prie tvenkinio

Ir pabaigai – vintažinis “žvejybos“ variantas.

vintage

Tad linkiu ištraukti didžiausią laimikį – begalinį vaiko džiaugsmą jo svarbiausią ir nepakartojamą metų šventę.

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s