Linkėjimai iš kosmoso

Pažintis su įdomiomis Lietuvos vietomis tęsiasi. Visą šeštadienį praleidome Molėtų observatorijoje.  Pradėjome nuo muziejaus, paskui apžiūrėjome teleskopą, susipažinome su jo veikimo principu, prisižiūrėjome filmukų ir skaidrių apie mūsų beribę galaktiką, o ekskursijos pabaigoje apsilankėme senovinėje pagoniškoje dangaus stebykloje.

Labiausiai patiko ekskursija muziejuje, didžiulė padėka nuostabiam gidui – jaunam vaikinukui, kuris sugebėjo tiksliai ir labai įdomiai perteikti visus svarbiausius faktus ir atsakyti į visus beprotiškiausius mūsų klausimus. Aš niekada nebuvau prijaučianti kosmosui, bet mūsų ekskursijos vadovas sukūrė tokią nuotaiką, kad net ir aš nejučia pasijutau kosmoso dalimi. Iš tikrųjų, įdomus tas mūsų pasaulis, labai retai mes susimąstome apie tokius globalius dalykus kaip visata, galaktikos. Mus supa milijardai neištirtų ir mums net nežinomų kūnų, protu nesuvokiami atstumai ir laikmačiai. Ir dar tas niekada neatsibostantis klausimas – ar mes vieni šioje visatoje?!

Susipažinusi su kosmosu, pagalvojau, kad tai yra viena iš tų temų, kuri bus amžinai neišsemiama, mistiška ir nepasiekiama, o kol mokslininkai suka galvas, kaip bent šiek tiek priartėti ir išmatuoti nesuvokiamas erdves, mes galime pasinaudoti tuo, kas jau  atrasta, arba bent jau įtariama, ir suruošti triukšmingą vakarėlį su planetų maketais, įvairiausių dangaus kūnų vaišėm ir ufonautų desertais. Manau, tai puiki tema fantazijoms ir kūrybai.

1. Pirmoji šventė yra tobula mažųjų astronautų svajonė, kurią išpildė The Cake Blog. Pagrindinės spalvos – pilka, oranžinė, žalia ir mėlyna. Desertų stalas lūžta nuo kosminių skanėstų: sausainiai – raketos, cukriniai asteroidai, kukurūziniai meteoritai, cake pops planetos ir daugelis kitų “kosminių atributų“. Tortas puikiai tinka šiam vakarėliui vainikuoti, papuošimas paprastas, bet tai netrūkdo tortui būti pagrindiniu akcentu.

kosmosas1

2. Panaši spalvų gama, bet visai kitokia nuotaika vyrauja kūrybiškos Ferguson šeimynėlės suruoštame gimtadienyje. Vakarėlis yra pilnas linksmų ufonautų, skraidančių lekščių, raketų ir ryškių spalvų. Apgalvota kiekviena detalė, svečiams pasiūlyta puikių teminių užsiėmimų ir užkandžių.

kosmosas2

3. Kas galėtų pagalvoti, kad net ir kosminis gimtadienis gali būti surengtas vintage stiliumi. One charming party  įrodo, kad šis šiuo metu labai populiarus stilius tinka bet kokiai temai. Man labai patiko planetų girlianda padaryta iš putų polistireno kamuoliukų. Tokius radau ir Vilniuje UAB Floristika parduotuvėje. Instrukcija, kaip padaryti planetų girliandą, rasite čia.

kosmosas4

4. Paskutinis kosminis vakarėlis įkvieptas filmuko Toy story. OhSoPrintable surengtas gimtadienis yra madingas ir turi savo charakterį. Man labai patinka žalios ir mėlynos spalvų derinys su blizgančiais sidabriniais akcentais ir linksmos dekoracijos nuotraukoms. 

kosmosas1

Tad linkiu Jums gero skrydžio į pačią smagiausią planetą visatoje – Jūsų vaiko gimtadienį!

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s