Vestuvės “Alisa stebuklų šalyje“

Šį lietingą vasaros vakarą prisiminėm dar vieną šaunią mūsų šeimos tradiciją. Paprastai ji labiau tinka žiemos vakarams, bet kadangi šiam vakarui nieko nesuplanavome, o už lango pliaupia lietus su perkūnais ir žaibais, nusprendėme surengti šeimos kino seansą. Man labai patinka tokie vakarai, kai visi kartu įsitaisome ant sofos, pasiimame mėgstamiausių užkandžių ir, draugiškai išsirinkę kokį nors visoms amžiaus kategorijoms tinkantį filmą, tūriningai patinginiaujame.

Jau seniai norėjau pažiūrėti paskutinę “Alisos stebuklų šalyje“ ekranizaciją. Prisimenu tą filmą iš vaikystės, bet jis man niekada nesukeldavo kažkokių didelių emocijų, tiesą sakant, niekada jo nesuprasdavau. Dabar gi manau, kad filmas turi išties ypatingą charakterį, kaip ir šventės jo tema. Šį kartą mano dėmesį patraukė vestuvės. Vintage stiliumi padarytos šventinės dekoracijos atspindi temą ir neįkiriai siūlo svečiams pasileisti į “stebuklų šalies“ nuotykius.

alisa1

Stebuklingos nuotaikos įkviepti jaunavedžiai renkasi asmeninę šios temos interpretaciją. Jų vestuvėse nedaug akivaizdžių “Alisos stebuklų šalyje“ temos detalių, bet, mano manymu, tai netrūkdo jiems pilnai išpildyti pasirinktą temą ir susikurti savo ypatingąją “stebuklų šalį“.

alisa2

Šios vestuvės yra pilnos beprotiškiausių idėjų, tokių kaip teminius kostiumus vilkintys gyvi gėrimų stalai, milžiniška šachmatų lenta, ant kojukų  vaikštantys kostiumuoti akrobatai, lempučių girliandos ir kt. 

Daugiau vestuvių idėjų tema “Alisa stebuklų šalyje“ rasite čia.

Linkiu Jums pasileisti į kvapą gniaužiantį nuotykį, kuris veda į amžinos meilės stebuklų šalį.

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s