Braškinė svajonė

Šiais metais braškėms rodau ypatingą dėmesį ir išskirtinę meilę. Jas valgau pusryčiams ir vakarienei, vis pasvarstydama, kada gi jau pasisotinsiu.

Šį savaitgalį šventėme mamos gimtadienį. Kadangi mama irgi yra ištikima braškių gerbėja, paruošiau jai braškinę staigmeną.

braškinė svajonė

Tortas “Braškinė svajonė“ pagal Beatos Nicholson receptą iš Beatos kepinių knygos. Didžiausi komplimentai šio torto biskvitui. Viso labo trys komponentai ir gaunasi gardus pūrus šlapias biskvitas. Buvau labai maloniai nustebinta. Biskvitas smarkiai iškilo, todėl jį dalinau į tris dalis, nes norėjau aukštesnio torto ir dariau šiek tiek mažesnėje formoje. Viduje – plikytas kremas ir, aišku, braškės. Beata savo knygoje siūlo plonais braškių griežinėliais gražiai išdėlioti visą tortą, bet, kadangi aš pasirinkau kitokį dekoravimą, mano braškės nukeliavo į torto vidų, tarp kremo ir biskvito. Tortas gaunasi labai minkštas, todėl cukrinės masės jo papuošimui nelabai tinka. Šiuo atveju svarbiau ne grožis, o skonis ir jis tikrai nuostabus.

Iki visiško braškinės svajonės išsipildymo trūko tik braškių šokolade. Jas papuošiau griliažo gabaliukais, pabarstukais ir baltojo šokolado pakeverzojimais. Štai ir paruošta puiki braškinė puota. Gaila, braškių sezonas jau eina į pabaigą. Laimei, šaldiklyje jau turiu šiek tiek atsargų, galėsime pasmaguriauti ilgais žiemos vakarais.

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

2 thoughts on “Braškinė svajonė

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s