Karališkas vakarėlis

Jeigu sekate karališkas naujienas, Jūs jau žinote, kad Kate Middleton ir princas Williamas susilaukė pirmagimio. Šiomis džiugiomis naujienomis pradėjau šios dienos rytą. Spauda ūžia, skelbdama šį visam pasauliui įdomų įvykį. O kol Jungtinė Karalystė švenčia dar vieno žavaus įpėdinio atėjimą į pasaulį, aš Jums siūlau surengti karališką puotą tiesiog namuose, kieme arba kokioje nors kitoje Jums mieloje vietoje savo vieninteliam ir nepakartojamam karalaičiui arba princesei.

Princesių tema yra kone populiariausia švenčiant mergaičių gimtadienius. Ji gali būti pritaikyta įvairiam amžiui, svarbu, kad mergaitė vis dar tikėtų pasaka ir trokštų tapti jos dalimi. Neretai tas troškimas lydi mus per visą gyvenimą, tad princesėms ir pasakoms amžius neegzistuoja.

Celebrations at home  suorganizuotas princesių vakarėlis yra labai mergaitiškas ir švelnus. Man patinka kiekviena šios magiškos šventės detalė: kruopščiai išdekoruoti sausainiai, plasnojantys pūsti sijonukai, kedžių papuošimai iš tiulio ir šilko gėlių, gardūs keksiukai, gražus rėmelis stebuklingoms mažųjų princesių nuotraukoms ir kitos malonios smulkmenos, kurios padeda sukurti tikrą pasaką.

princeses

Foto Julie Renee Photography

Kad karališko vakarėlio tema tinka netik mergaitėms, puikiai iliustruoja Le Partie Sugar surengtas pirmasis mažojo princo gimtadienis. Man labai patinka spalvų palėtė. Dažniausiai tokie vakarėliai būna pastelinių spalvų, o dar dažniau tiesiog dominuoja žydros ir baltos spalvos dekoracijos ir akcentai. Šiuo atveju spalvos parinktos netradicinės, yra nemažai puikiai priderintų auksinių elementų. Mano mėgstamiausi akcentai – gėlių puokštės ant stalų įrėmintos į auksines karūnas ir 12 jubiliato mėnesių iliustruojančios nuotraukos įdėtos į popierinius baroko stiliaus rėmelius. Gimtadienio erdvė iš tiesų primena pasakų karalystę su gražiomis dekoracijomis, daug skanėstų,  pramogų, atskiru žaidimų kampeliu. Svečius linksmino muzikinis kolektyvas, jie įtraukė vaikus į savo koncertą dainuodami populiariausias vaikiškas dainas ir leisdami vaikams dainuoti ir groti kartu su jais.

princui

Foto Diana Henderson Photography

Paskutinis karališkasis vakarėlis skirtas būsimai mamytei, bet jo idėja ir kai kurios detalės  gali būti puikiai pritaikytos ir mergvakariui, ir gimtadieniui ir bet kokiai kitai karališkąjai progai. Vakarėlis kupinas detalių ir smulkmenų. Mane labiausiai sužavėjo įvairūs paauksuoti gyvūnėliai su nėriniuotomis karūnomis, blizgantys miniatiūriniai vaikiški baldai ir brangėnybių medis su gražiausiais linkėjimais. Būsimai mamytei labai tinka karūna, akivaizdu, kad jos princesė bus apsupta meilės, pozityvumo ir…žvilgančios prabangos.

(karaliska)

Foto Hailey Faria Photography

Didžiausi sveikinimai Kate Middleton su jos sūnelio gimimu ir sekmės Jums organizuojant savo asmeninę karališkąją puotą. Smagu bent vienai dienai patekti į pasaką!

Su meile,

Elena

Reklama

Įrašo “Karališkas vakarėlis” komentarai: 2

  1. Sveiki, kaip suprantu jus teikiat tik dekoracijas sventei, arteja mano dukrytes 3 metu gimtadienis ir niekaip nerandu kur svesti gimtadieni toki kitoki, vaiku zaidimu kambariai jau nusibode. Mes esam is Kauno, gal jus galit pasiuliti kur tokiu metu svesti gimtadieni? ir dar idomu kokia mazdaug kaina jusu siulomu dekoraciju ir gimtadienio atributu, to pvz feju ? Aciu

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Connecting to %s