Skrebinimas (scrapbooking)

scrapbooking priemones

Turime dar vieną gražią mūsų šeimos tradiciją. Iš kiekvienos kelionės parsivežam po naują nuotraukų albumą ir pripildom jį smagiausių ir įsimintiniausių akimirkų. Kaip ir daugelis, kompiuteryje turime tūkstančius nuotraukų, bet, kaip ir daugelis, labai retai jas peržiūrime. Kai kurios tiesiog pasimeta masėje ir lieka pamirštos. Tuo tarpu, apie atspausdintas nuotraukas yra dažnai prisiminama mūsų šeimoje, ypač mėgstame žiūrėti kelionių albumus, jie mums mieliausi, nes kiekvienas turi savo istoriją. Taip smagu įsitaisyti ant sofos kokį šaltą lietingą vakarą ir prisiminti nuostabias šiltas atostogų akimirkas. Mes su dukra kiekvieną kartą sukuriam vis naują pasakojimą, atkuriam vis kitą prisiminimą. Nemažai keliaujame, smagu, kad galiu supažindinti savo vaiką su dideliu pasauliu, norėčiau, kad ji ilgai tuos prisiminimus brangintų.

Mūsų paskutinė kelionė buvo ypatinga, dar niekada tiek laiko nebuvome toli nuo namų, todėl norėjosi, kad ir albumai būtų ypatingi. Gyvendama Amerikoje, labai susižavėjau skrebinimu (scrapbooking). Nusipirkau du nuotraukų albumus (nes šį kartą nuotraukų daugiau negu daug) ir šiek tiek įvairių skrebinimo priemonių (norėjau rašyti “daug priemonių“, bet prisiminus, kiek jų visokiausių įvairiausių buvo parduotuvėse…). Skrebinimas yra brangus malonumas, net Amerikoje. Gaudžiau akcijas, kiekvieną kartą patekusi į Arts&Crafts parduotuvę negalėjau susilaikyti nepartempusi kokios nors naujos mielos smulkmenėlės savo būsimąjam gražiausių įspūdžių albumui.

Dabar vis pasvarstau kiek praeis laiko, kol mano abu albumai prisipildys, nes kiekvienas albumo lapas yra atskiras kūrinys, o aš jų turiu nei daug nei mažai – 80.  Aš vis dar manau, kad idėja yra labai graži, bet jos išpildymas reikalauja labai daug laiko, pastangų ir nemažos investicijos, tad palinkėkite man sekmės!

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s