Samanomis apaugusios ir pievos gėlėmis kvepiančios vestuvės.

Šiais laikais grožis triumfuoja. Jeigu anksčiau vestuvėms pakakdavo išsirinkti suknelę, papuošti automobilius ir užsisakyti nuotakos puokštę bei vestuvinį tortą, tai dabar gėlės užpildo bažnyčias ir sodybas, ant stalo puikuojasi nuostabaus grožio desertai, svečiai savo vietų ieško pagal dailias vardų korteles ir gauna padėkos dovanėles. Vestuvės prisipildė grožio, stiliaus ir elegancijos. Iš mažų mielų smulkmenų yra kuriama ypatinga atmosfera, tikra meilės oazė. Jaunavedžiai gali išsirinkti vestuvių stilių, nuspalvinti savo šventę mėgstamiausia spalva arba prisirišti prie kokio nors elemento. Nebūna vienodų vestuvių, kaip ir nebūna vienodų žmonių arba identiškų įvykių, kiekvienos vestuvės atspindi jaunavedžių asmenybes, pomėgius ir netgi požiūrį į gyvenimą. Smagu, kai su jaunavedžiais šneki “ta pačia kalba“, tuomet su didžiausiu nuoširdumu įsisuki į kūrybinį procesą ir tarsi kartu su jais išgyveni tą meilės ir laimės kupiną dieną.

Šios vestuvės buvo ypatingos. Ant stalų pražydo gražiausios lauko gėlių puokštės, o tortai ir kiti skanėstai išsirikiavo ant pačiu tikriausių medžio rievių.

vestuves 08-09

Man buvo didžiulis malonumas įgyvendinti tokią gražią jaunavedžių viziją, kiekviena detalė tarsi papildė viena kitą. Dekoracijas paruošė Stilingos šventinės dekoracijos, taip pat labai daug padarė ir patys jaunavedžiai. Vestuvėse buvo nemažai kaimiško stiliaus (rustic) elementų, bet, nepaisant to, jos alsavo elegancija ir užburė savo magija.

Nuoširdžiausi sveikinimai Simonai ir Alanui, tepražysta jų bendras šeimyninis gyvenimas ryškiomis spalvomis, tebūna jis toks paprastas, bet be galo žavus kaip pievų gėlės ir teprisipildo jų kiekviena akimirka, praleista drauge, meile ir šiluma.

Su meile,

Elena

elena@lifedecorstudio.com

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s