About

DSC_0514

Sveiki, pasibeldžiau į BLOGų pasaulį, kad nuspalvinčiau savo ir Jūsų gyvenimus ryškesnėmis spalvomis, įnešdama daugiau grožio, elegancijos ir, labai tikiuosi, daugiau džiaugsmo ir optimizmo į mūsų kasdieninį gyvenimą.

Mėgstu grožį, kūrybą ir planavimą, todėl, viską kartu sudėjus, puikiai leidžiu laiką organizuodama ir ruošdama įvairius vakarėlius savo vaikui, draugams ir visiems, kas tik susidomi mano veikla.

Daug keliaujame, tad esu sukaupusi jau ne vieną lagaminą įspūdžių ir idėjų, atvežtų iš viso pasaulio. Man patinka unikalumas, savitumas, asmeniškumas, kiekvienas parvežtas daiktas turi savo istoriją. Patinka ieškoti ir rasti kažką ypatingo, iš smulkmenų kurti gerą nuotaiką ir malonius prisiminimus.

Laisvalaikį stengiuosi išnaudoti prasmingai, daug laiko praleidžiu su šeima, dievinu savo mažą dukrytę, kuri yra mano geriausia draugė ir padėjėja. Neretai kartu išsikepam ir išpuošiam keksiukus, padarom kokį smagų rankdarbį, arba išsilakstom gryname ore. Džiaugiuosi, kad galiu sukurti savo vaikui gražią vaikystę, išmokyti ją pozityvumo ir optimizmo, lavinti grožio ir pasaulio suvokimą.

Tikiuosi Jums patiks mano veikla, mes kartu pasileisime į kūrybą ir išgyvensime daug smagių akimirkų. Gyvenimas susiklostė taip, kad beveik pusę metų gyvenau JAV, naujai pažvelgiau į mus supantį pasaulį, pasisėmiau pozityvumo ir noriu juo pasidalinti.

Tegul kiekviena gyvenimo diena tampa švente, o kiekviena šventė alsuoja šiluma, meile ir elegacija. Pamatykime stebuklą mažuose kasdieniniuose dalykuose ir sukurkime nepamirštamas akimirkas iš mielų smulkmenų.

Lauksiu Jūsų komentarų, taip pat mane pasieksite elektroniniu paštu  elena@lifedecorstudio.com.  Pasidalinkite su manimi savo mintimis ir idėjomis ir mes kartu paversime jas Jūsų gražia švente.

Nuoširdžiai,

Elena

Reklama
Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Keisti )

w

Connecting to %s